Menu
  • Telefon 0212 571 09 30

  • Çalışma Saatlerimiz 08:00 - 18:00

  • Bize Yazın. info@altanhukuk.net

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

2001 Yılından bu yana bize güven duyan ve güvenen hukuki desteğimizi almaktan zevk alan, dürüst, adaletli, açık çalışmalarımızı takdir eden ve bizimle çalışmaktan zevk alan tüm müvekkillere teşekkür ederiz.

 

Özellikle, günümüz ülkesinde güncel olan Gayrimenkul Hukuku alanında yaptığımız çalışmalar bize ayrı bir zevk verdi. Ülkemizdeki hukuki sorunları çok iyi bilen, analiz eden ve bu konuda çalışmalara katkıda bulunan uzman hukuk ofisimiz Bakırköy’de bulunmaktadır. bunun yanında, İcra İflas Hukuku, Aile Hukuku, İş Hukuku ve Ticaret Hukuku alanlarında ofisimiz hizmet vermektedir.

 

Bu itibarla, siz değerli müvekkillerimizin hukuki meselelerini hızlı bir şekilde ve üstün hizmet anlayışıyla çözmek, riskleri azaltmak en önemli gayemizdir. Bireysel ve kurumsal ayrımı gözetmeksizin, tüm beklentilerinizi karşılayan hukuk ve danışmanlık hizmetleri sunmaya bundan sonra da devam edeceğiz. İhtiyacınıza ve hedeflerinize uygun sözleşmelerin hazırlanması, hukuki ve sektörel danışmanlık, davaların takibi, resmi ve özel tüm kurumlardaki işlem, başvuru ve takiplerin zamanında yapılması ve sonuçlandırılması için her zaman yanınızda olacağız…

Kastamonu Web Tasarım Keçiören Stor Perde Yıkama Ankara Stor Perde Yıkama Ankara Halı Yıkama Uçak Kargo